Hakkımızda

 

Kuruluş
Biyotem, 1970'li yıllardan bu yana bu pazarda çalışmalarını sürdüren, Sayın Salim Nadir KURUCU tarafından 1984 yılında kurulmuştur. Biyotem Türkiye de Sağlık pazarında hasta memnuniyeti merkezli hizmet ve ürünler sunan, bir grup sağlık kuruluşunun da temeli olmuştur. Yeni çalışma arkadaşlarının katılımı ile 1989 yılında Biyotem Limited Şirketi, Ocak 2007 yılından bu yanada Biyotem Anonim Şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışma Alanı
Teşhis ve Tedavide Kateterin kullanıldığı her alanda; Nefroloji, Girşimsel Radyoloji, Üroloji, Gastroentroloji, Kardiyoloji, Nöroloji, Onkoloji, Hematoloji ve Kalp ve Damar Cerrahisi gibi dallarda sağaltım pazarına günün en ileri teknolojisinin ürünlerini sunmaktadır.
Nefroloji, Hemodiyaliz ve Onkoloji ürünleri, Biyotem kuruluşlarının çalışma alanında her zaman önemli bir konumdadır. Bu sağaltım dalında da, Biyotem günümüzün hasta memnuniyeti açısından en yararlı, en gelişmiş ürünlerini ve hizmetlerini, sayın hekimlerimizin kullanımına sunar.

Damar Ulaşım
Nefrolojide, Hemodiyaliz tedavisi uygulamasının olmazı olan, damara ulaşım konusunda, her zaman bir adım önde olan Biyotem, 1992 yılından bu yana, dünyanın bu konudaki en güvenilir, en köklü, malzeme ve tasarımda yenilikleri ile ilkleri sunan MedComp firmasının en son ürünlerini Türkiye hekimlerine başarı ile sunmaktadır. Biyotem Ulusal ve Uluslararası bilimsel toplantılarda, düzenlenen panellerde, Hemodiyalizde Damar Yolunun önemini sürekli olarak vurgulamaktadır. 1960'lı yıllarda hız kazanan Subklavien uygulaması, 80'li yıllarda komplikasyonları ve ileriye dönük zararları ile Kongrelerin konusu olmuştur. 1988 yılında hız kazanan, Subklavian Venlerin kullanılmaması konusudaki bilimsel bildiriler ışığında, Biyotem 1994 yılından buyana, damara ulaşımda uzun / orta süreli vekalıcı kateter kullanımını, gereğini ve zorunluluğunu, her ortamda bilimsel verilere dayanarak anlatmakta ve bu öğretinin ülkemizde yerleşmesi için çalışmaktadır. Bu konuda yeni yetişen genç hekimlerimiz için referans el kitaplarının yaygınlaşmasını ve bu konudaki uygulamalı eğitim programlarını desteklemektedir.

Biyotem Kuruluş Teşkilatı
Biyotem A.Ş. ürün seçimindeki titizliğini ürün sunumunda da taviz vermeden uygulayarak, ürünü uygulayan hekimlerimize ve ürünü kullanan hastalarımıza, ürünle, ürünün kullanımıyla, ürünün teminiyle vesatış sonrası servisi ile ilgili en üst düzeyde hizmet sunmaktadır. Biyotem TS-EN-ISO 9001 (RUKAK ve UKAS QM) normlarında kalitesi onaylanmış Ankara, İstanbul, İzmir Şubeleri ve yurt düzeyinde eğitilmiş, sertifikalı ve sözleşmeli 40'ı aşkın seçkin bayisi ile hekimlerimizin ve hastalarımızın en yakınında olmayı sağaltım hizmetinin temel görevi bilmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz
Ürünün tasarımından son uygulanması sürecinde görev alan her bireyin, tek hedefinin hastamızın ızdırabını en aza indirmek olduğu prensibi ile Biyotem her zaman hasta içine en yararlı olacak ürünleri sunar. Biyotem ilkesi; en iyi, en yararlı ürünü en kaliteli şartlarda sağaltım uygulamalarına sunmaktır. Biyotem gücünü, müşteri memnuniyetinden, bilinçli çalışanlarından, saygın yöneticilerinden seçkin bayilerinden ve çağdaş prensiplerinden almaktadır.

 

İSTANBUL ŞUBE (Anadolu)


Adres : Kısıklı Mahallesi Reşatbey Sokak No:40/2 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon : +90 216 481 96 13-14-15 Faks : +90 216 481 96 17
e-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İSTANBUL ŞUBE (Avrupa)


Adres : Maltepe Mh. Eski Çırpıcı Yolu Sk. No:3 Nef12 B-Blok (Oifs Blok) D:67 Kat:8 Merter /İSTANBUL
Telefon : +90 850 577 99 73 
e-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İZMİR ŞUBE


Adres : 1438 Sokak no: 14/1     Alsancak/İZMİR    
Telefon : + 90 232 4639075 - 4218937 - 4224824 Faks : + 90 232 4218937
e-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.